Firma

logo massoMiędzynarodowe Pigmenty MASSCOL - Marka na której możesz polegać.

COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ jest wiodącą hiszpańską firmą rodzinną założoną w 1960 roku. Wieloletnia działalność skoncentrowana jest na handlu produktami z sektora chemicznego i kreowaniu dla nich wartości dodanej. Wyspecjalizowane dywizje w całej Europie oferują nie tylko szeroką gamę produktów, ale przede wszystkim lokalne wsparcie i doradztwo techniczne na najwyższym światowym poziomie.

COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A. prezentuje markę pigmentów MASSCOL, która zapewnia kontrahentowi wiarygodność, spójność kolorystyczną, dostępność towaru  oraz optymalizację kosztów. MASSCOL posiada starannie dobranych partnerów, wspólnie
z którymi wykreowano możliwości produkcyjne, które systematycznie zapewniają stałą najwyższą jakość. Szeroko rozwinięta i bogato wyposażona baza laboratoryjna w Hiszpanii  we współpracy z inżynierami produktu z naszej dywizji w Chinach, którzy koncentrują się na ścisłej współpracy z naszymi partnerami, zapewnia najwyższą jakość produktu oraz terminową i kompletną realizację dostaw (On Time In Full). Organizacja procesu rozwoju produktu, produkcji, kontroli jakości oraz łańcucha dostaw zapewnia stałą jakość i niezawodność, co sprawia że MASSCOL  jest wiarygodną marką, której można zaufać.

empresa-fabricas