• TRS 2002 new

  TRS 2002 new

  Pryžové pojivo
  TRS 2002 NEW je dvousložkové lepidlo na bázi CR (polychloroprenová pryž) k vulkanizaci za studena. Slepuje pryž s pryží, pryž s látkou, pryž s kovem, látku s látkou, kov s látkou.
 • TRS PLASTO

  TRS PLASTO

  Pojivo PVC/PU
  TRS PLASTO je směs dvousložkového lepidla (lepidlo + tvrdidlo) k lepení za studena a za tepla. Lepidlo je velice odolné vůči kyselému prostředí, olejům, stárnutí a vysokým teplotám.
Poznejte TRS
Conozca TRS
Tyto skupiny produktů odpovídají nejvyššímu standardu. Analytici a technici TRS intenzivně pracují na trvalém vylepšování svých výrobků tak, aby splňovaly rostoucí nároky trhu. Cílem výrobků společnosti TRS je snížení opotřebení, koroze a hluku.

Díky své pružnosti je pryž při kontaktu s abrasivními materiály desetinásobně odolnější vůči opotřebení než ocel. Díky používání pryžových výrobků TRS chráníte svá zařízení a zvýšíte efektivitu výroby, přestože cena zařízení i údržby neustále roste. Pro vaši společnost to znamená snížení odstávek a zvýšení produktivity. Poznáte skutečnou úsporu financí i času, což je z hlediska vašeho výnosu zcela zásadní věc.
Používáme naše vlastní cookies a cookies třetích stran, abychom vám nabídli lepší zážitek a služby, v závislosti na vašich zvycích procházení. Pokud budete pokračovat v prohlížení, domníváme se, že souhlasíte s jeho použitím.