Poznejte TRS

pexels-tom-fisk-2101137
TRS je ochranná známka společnosti COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ, S.A., která vyrábí a prodává studená vulkanizační lepidla. TRS bylo vyvinuto v Německu na konci 90. let jako TRS International GmbH, se zaměřením na všechny materiály související s údržbou gumových dopravních pásů v těžebním průmyslu a v roce 2017 byla zakoupena společností Comercial Química Massó S.A.

COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ, S.A. je rodinná nezávislá společnost se 100% španělským kapitálem, založená v roce 1960. Distribuuje chemické speciality na průmyslové úrovni v mnoha odvětvích, jako je potravinářství, farmacie, kosmetika, textil, plasty, inkousty, polyurethany, elastomery, papír, keramika, barviva, přísady a další.

V oddělení elastomerů společnosti COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ, S.A.TRS dnes dobře známou a osvědčenou řadu systémů vulkanizace za studena pro pryžové dopravní pásy a je lídrem na trhu údržby vulkanizací za studena pro dopravní pásy PUR.

Pro trh s pryžovými dopravníkovými pásy vyvinula společnost TRS dva systémy umožňující uživateli pracovat jak v podzemí s nehořlavým produktem bez trichloretylenu, tak v otevřeném prostředí se systémem bez CFC a aromatických rozpouštědel.

TRS též vyvinula řadu produktů speciálně určených pro pogumování válců a obložení nádrží.
 
Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.