Poznejte TRS

Conozca TRS
Tyto skupiny produktů odpovídají nejvyššímu standardu. Analytici a technici TRS intenzivně pracují na trvalém vylepšování svých výrobků tak, aby splňovaly rostoucí nároky trhu. Cílem výrobků společnosti TRS je snížení opotřebení, koroze a hluku.

Díky své pružnosti pryž při kontaktu s abrasivními materiály desetinásobně odolnější vůči opotřebení než ocel. Díky používání pryžových výrobků TRS chráníte svá zařízení a zvýšíte efektivitu výroby, přestože cena zařízení i údržby nestále roste. Pro vaši společnost to znamená snížení odstávek a zvýšení produktivity. Poznáte skutečnou úsporu financí i času, což je z hlediska vašeho výnosu zcela zásadní věc.

Pro další informace se prosím obraťte na naše zástupce, kteří vám poradí a pomohou zvolit vhodný produkt.

Na následujícím obrázku uvidíte, kde lze využívat produkty společnosti TRS v řetězovém systému.
  1. Jedno či dvousložková lepidla na různé materiály, tvrdidla a rozpouštědla.
  2. Záplaty různého tvaru, opravná páska, listy z reparační gumy, spojovací pásy, lepení.
  3. Ochranná pryž v podobě plátů, odolná vůči opotřebení a používaná na ochranu povrchů podléhajících mechanickému opotřebení, chemickým i povětrnostním vlivům, pro absorbci hluku, izolaci proti prachu, potažení bubnů, cívek.
  4. Pryž na potažení bubnů a cívek do různých provozních podmínek. Profilované obklady z pryže, obklady s různými keramickými přídavky.
  5. Čisticí pryž na stěrače a ochranné hrany řetězových systémů.
  6. Protinárazové desky různého tvaru s ocelovým základem i bez něj, s/bez profilu T na utahování svorníky, s rovným či žebrovaným povrchem.
  7. Protinárazové tlumící lišty, lišty s velmi kluzkým povrchem, s profilem T pro rychlé a bezpečné upevnění.
  8. Přepravní pásky, zaoblené hrany, pruhy, spoje na bedny různého tvaru.
Používáme naše vlastní cookies a cookies třetích stran, abychom vám nabídli lepší zážitek a služby, v závislosti na vašich zvycích procházení. Pokud budete pokračovat v prohlížení, domníváme se, že souhlasíte s jeho použitím.