Soğuk vulkanizasyon yapıştırıcılar

SERAMİK VE KOMPOZİT KAUÇUK PLAKALAR

Seramik malzeme

TRS

Bu ögeler, bir hattın, kanalın, vb. aşınmış bir ögesinin hızlı ve basit bir şekilde değiştirilmesini sağlamak üzere modüler birimler şeklinde tasarlanmıştır.

Bu ürünlerin aşınmaya karşı direnci yüksektir ve kullanım ömrü uzundur. Böylece, aksama süreleri ve hatta bakım maliyetleri daha düşük olur.

Yüksek yoğunluklu alüminyum oksit seramik levhalar, çok zorlu veya yüksek aşınma içeren uygulamalar için mükemmel bir kaplama malzemesi seçeneğidir.

Seramik levhalar kauçuk içerisine yerleştirildiğinden, alüminyum seramik levhaların sağladığı yüksek dirence ek olarak darbe hafifletmenin sağlanması da mümkündür.
TRS Hakkında
pexels-tom-fisk-2101137
TRS, COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A, şirketinin soğuk vulkanizasyona yönelik yapıştırıcıların imalatı ve satışı alanında uzmanlaşan ticari markasıdır. TRS , TRS International GmbH, adıyla 90’lı yılların sonlarına doğru Almanya’da kurulmuştur. İlk kuruluşundan bu yana, madencilik işleri için kauçuk konveyör bantların bakımı ile ilgili tüm malzemelerin üretimi ve satışı alanına odaklanmıştır. Ekim 2017’de COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A şirketi tarafından satın alınmıştır.

Daha fazla oku...