Soğuk vulkanizasyon yapıştırıcılar

TRS Hakkında

pexels-tom-fisk-2101137
TRS, COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A, şirketinin soğuk vulkanizasyona yönelik yapıştırıcıların imalatı ve satışı alanında uzmanlaşan ticari markasıdır. TRS , TRS International GmbH, adıyla 90’lı yılların sonlarına doğru Almanya’da kurulmuştur. İlk kuruluşundan bu yana, madencilik işleri için kauçuk konveyör bantların bakımı ile ilgili tüm malzemelerin üretimi ve satışı alanına odaklanmıştır. Ekim 2017’de COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A şirketi tarafından satın alınmıştır.

COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A. , 1960 yılında kurulmuş, %100 İspanyol sermayeli, bağımsız bir aile şirketidir. 1963 yılında tarım kimyasallarının (aktif maddeler ve formüllü ürünler) İspanyol piyasasında ithalatı ve dağıtımına başlamıştır.

COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A. , gıda, eczacılık, kozmetik, tekstil, plastik, boya, kalıplama poliüretanları, elastomerler, kağıt, seramik, renklendiriciler, katkı maddeleri, elektronik, tahribatsız analiz testleri gibi çok çeşitli sektörlerde endüstriyel düzey kimyasal ürünlerin dağıtımını gerçekleştirir ve tarım, hayvan sağlığı, park ve bahçeler, ev, haşere kontrolü, vb. gibi çeşitli piyasalarda doğrudan çalışmalar gerçekleştirir.

TRS, elastomerler alanında, konveyör bant işlerine yönelik günümüzde tanınmış ve test edilmiş soğuk vulkanizasyon yapıştırıcı serisine sahiptir ve poliüretan konveyör kayışlara yönelik soğuk ürünler ile bakım piyasasında lider konumdadır.

TRS, kauçuk konveyör bant piyasasına yönelik olarak, kullanıcının ürünü hem yer altı madencilik işlerinde (tutuşmaz ve trikloroetilen içermeyen ürün) hem de kokulu çözücüler ve CFC (kloroflorokarbon) içermeyen bir sistem aracılığıyla açık alanlarda uygulamasına olanak tanıyan iki sistem geliştirmiştir.

Ana hedefimiz, konveyör bantların bakımından sorumlu şirketlere yardımcı olacak ürünlerin geliştirilmesini sürdürmektir. TRS, konveyör bant sistemleri ile çalışırken ortaya çıkan bakım gereksinimlerini sürekli olarak ve ortam sıcaklığında çalışmalar açısından göz önünde bulundurarak tambur ve tankların kaplanması işlerine yönelik özel olarak tasarlanmış bir ürün serisi geliştirmiştir.

Ek bilgi almak istemeniz durumunda bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.