Soğuk vulkanizasyon yapıştırıcılar

ONARIM MALZEMELERİ

Konveyör bantlar için onarım malzemeleri

TRS

Kauçuk eteğinden veya başka bir nedenden kaynaklanan aşınma nedeniyle konveyör bantlarda kesik veya yarıklar oluşabilir. Bunlar, belirli bir alanda aşınmaya neden olur. Bu durum hemen onarılmazsa bu kesik veya aşınma, kayışın ciddi hasar görmesine neden olabilir.

Soğuk bağlama onarımına yönelik malzemeler, konveyör bantların bant sökülmeden onarılması için özellikle uygundur. Sunulan onarım sistemi güvenilirdir, zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve yerinde bir bakım ekibi tarafından gerçekleştirilebilir. Bu onarım malzemeleri, neredeyse tüm konveyör bant sınıflarında kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

Onarım parçaları ve şeritleri, yapıştırıcı katman ve koruyucu plastik filmler ile tedarik edilir.

Özel uçlu kenarları sayesinde onarım parçası veya onarım kayışının konveyör bantların kılıfı ile tamamen birleşmesi sağlanır.
TRS Hakkında
pexels-tom-fisk-2101137
TRS, COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A, şirketinin soğuk vulkanizasyona yönelik yapıştırıcıların imalatı ve satışı alanında uzmanlaşan ticari markasıdır. TRS , TRS International GmbH, adıyla 90’lı yılların sonlarına doğru Almanya’da kurulmuştur. İlk kuruluşundan bu yana, madencilik işleri için kauçuk konveyör bantların bakımı ile ilgili tüm malzemelerin üretimi ve satışı alanına odaklanmıştır. Ekim 2017’de COMERCIAL QUÍMICA MASSÓ S.A şirketi tarafından satın alınmıştır.

Daha fazla oku...
Cookie settings